darmowy odcinek jedynego w swoim rodzaju szkolenia online

kurs jasnowidzenia krzysztofa jackowskiego

Zobacz próbkę pełnego kursu jasnowidzenia i sprawdź, czy jesteś w stanie rozbudzić w sobie zdolności postrzegania pozazmysłowego

darmowy odcinek

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatnie dostęp do próbki pełnego kursu Krzysztofa Jackowskiego.

przewiń dalej

CZEGO SIĘ DOWIESZ PODCZAS KURSU JASNOWIDZENIA

zawartość darmowego odcinka:

przemyślenia, wnioski i dowody z ponad 30 lat pracy z jasnowidzeniem

Część teoretyczna to wprowadzenie do jasnowidzenia. Krzysztof Jackowski opowiada w nim, jak rozumie jego istotę, jak zacząć je rozbudzać i zauważać w swoim życiu. Do tego wskazuje, jak istotną częścią tego doświadczenia jest zdrowa dawka sceptycyzmu oraz pokora.
“Jasnowidzem się bywa, a nie jest” to jedna z zasad, którymi się kieruje i których naucza – nigdy nie staniesz się dobrym jasnowidzem, jeśli uwierzysz w swoją nieomylność i przestaniesz patrzeć na fakty.

Po obejrzeniu tej części dowiesz się, jak otworzyć swój umysł na jasnowidzenie, jak rozpoznawać wizje na konkretnych przykładach z pracy Krzysztofa Jackowskiego.

Mit #1

nie ma dowodów na skuteczność jasnowidzenia

Fałsz: Zostało udokumentowanych ponad 700 ciał, które odnalazł Krzysztof Jackowski, a jego pomyślna współpraca ze służbami mundurowymi została potwierdzona przez Komendę Główną Policji w 2015 r.

Mit #2

nie jestem w stanie nauczyć się jasnowidzenia

Fałsz: Przy odpowiedniej praktyce każdy jest w stanie nauczyć się jasnowidzenia, co potwierdzają recenzje setek kursantów, którzy już ukończyli kurs.

poznaj prowadzącego

krzysztof jackowski

autorytet jasnowidzenia

Pomagając ludziom z całej Polski rozwikłał wiele spraw kryminalnych. Potwierdzają to liczne dokumenty. Żaden inny jasnowidz czy wróżka w Polsce nie legitymuje się na swojej oficjalnej stronie chociażby jednym takim dokumentem wiarygodności.

Do tej pory Krzysztof Jackowski pomógł w odnalezieniu ponad 700 osób i w rozwiązaniu ponad 1000 innych przypadków, takich jak odnalezienie dzieł sztuki, zwierząt, czy też zagubionych dokumentów.

W 2003 roku japońska telewizja TV-Asahi zaprosiła Krzysztofa Jackowskiego do udziału w programie telewizyjnym, w którym prawidłowo wskazał przebieg kilku morderstw, w tym masakry rodziny Noriko.

Krzysztof Jackowski znany jest również z udziału w Eksperymencie Jasnowidz emitowanym w telewizji Polsat w 2001 roku, gdzie udowadniał swoje niezwykłe umiejętności, a także przybliżał swoje metody działań.

darmowy odcinek

Wypełnij formularz i otrzymaj bezpłatnie dostęp do próbki pełnego kursu Krzysztofa Jackowskiego.